19/04/2024
Lajme Maqedoni

SKANDAL/ Banorët e Tetovës me “sytë nga Zoti”, s’ kanë marrë ende dëmshpërblimet e përmbytjeve

Mbi 160 pronarë shtëpish e dyqanesh nga Tetova që pësuam dëme të mëdha gjatë vërshimeve të para dy viteve, vazhdojnë edhe më tej të presin dëmshpërblimin nga Qeveria dhe komuna e Tetovës. Një ndër to është edhe Pajazit Kovaçi, i cili në punëtorinë e tij pati rreth 35.000 euro dëm. “Deri më tani asgjë s`është

Lexo më shumë
Lajme ShowBiz

VIDEO/ Liam Osmani u shoqërua nga polica, momenti kur banorët e BBV3 mësojnë lajmin

Liam Osmani u arrestua ditën e sotme nga Strukturat e Forcës së Posaçme për Operacionet Speciale dhe Kërkimin brenda Big Brother Vip, pa bërë ende 24 orë që ishte bërë pjesë e shtëpisë së madhe. Vetëm pak më parë policia njoftoi se Osmani u ndalua pasi Prokuroria e Tiranës, më datë 09.05.2022, ka dërguar urdhrin

Lexo më shumë