19/04/2024
Lajme Maqedoni

Tetova mirëpret Ziadin Selën, mbështetës të shumtë përkrahin kryetarin e Aleancës për Shqiptarët!

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, vizitoi këtë të premte Tetovën. Ashtu si dhe mendohej, lideri I kësaj partie, Ziadin Sela, u prit nga shumë mbështetës të cilët s’ nguruan t’i tregonin se janë aty për ta mbështetur, shkruan news33.tv. Të shumtë ishin ata mbështetës të cilët i ofruan Selës mbështetje për të kthyer

Lexo më shumë