20/04/2024
Maqedoni

BDI i kthehet “VLEN”: Akuzat për krizë janë porosi ruse, ne organizojmë zgjedhje të lira dhe demokratike

Bashkimi Demokratik për Integrim ka reaguar ndaj akuzave të koalicionit VLEN se BDI është e gatshme të shkaktojë krizë politike në vend. Më poshtë mund ta lexoni të plotë reagimin e BDI-së. Lufta hibride dhe shkaktimi i panikut te elektorati shqiptar sa vjen e shtohet edhe më shumë. Së fundmi, opozita shqiptare e koordinuar me

Lexo më shumë