18/04/2024

  Sport

  Futboll

  “Shqiponja” e Ardian Ismajlit tërbon serbët – fotoja e albumit po shitet edhe në Serbi

  Më pak se dy muaj kanë mbetur deri në Kampionatin Evropian në Gjermani , dhe kjo periudhë është më e bukura për koleksionistët e figurave të futbollit. Gjegjësisht, albumi për Kampionatin Evropian është lansuar së fundi, dhe risia.

  Lexo më shumë
  Futboll

  Historike/ Bayer Leverkusen fiton pas 120 vitesh titullin e parë në Bundesligë, thyen dominimin e

  Bayer Leverkusen është zyrtarisht kampioni i Bundesligës për sezonin 2023-24 edhe pse duhen pesë ndeshje deri në fundin e sezonit në elitën e futbollit gjerman. Pas 120 viteve nga krijimi i klubit (1904), “Aspirinat” shijojnë për herë të.

  Lexo më shumë

  Femina

  Femina Lajme

  Muaji sensibilizues kundër Kancerit Kolorektal, çfarë është tumori i zorrës së trashë

  Marsi kudo në botë është muaj sensibilizimi kundër Kancerit Kolorektal apo tumorit të zorrës së trashë. Për të 15 vit.

  Lexo më shumë
  Familja Femina Shtatzëna Voglushët

  Një mami dhe beb i shëndetshëm: Këshilla të arta për gratë shtatzëna

  Gjatë shtatzënisë, ju dhe bebi juaj keni nevojë për sasi të konsiderueshme vitaminash dhe lëndë ushqyese prandaj është e nevojshme.

  Lexo më shumë

  Receta Gatimi

  PERBERESIT: 1 kg sallam 4 gota djathë Cheddar (të copëtuar) 3 gota pluhur pjekës (i.

  Teknologji

  Nëse iPhone juaj laget, mos e thani duke e vendosur në një qese me oriz,.

  Magazina

  Lajme Maqedoni ShowBiz

  Sara dhe Bardhi do të bëhen prindër për herë të parë. Dashuria që nisi brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

  ShowBiz

  Këngëtari, kompozitori dhe kitaristi i grupit Allman Brothers, Dickey Betts, është ndarë nga jeta ditën e sotme, në moshën 80-vjeçare..

  ShowBiz

  E ftuar në ‘Wake Up’ mëngjesin e sotëm ishte Rike Roçi, e cila është eliminuar së fundmi nga formati më.